Дверні циліндри

Циліндр Abus E45N 40/40 базова безпека (нікель)

Дверний циліндр ABUS E45N 40/40 базової безпеки рекомендується встановлювати у міжкімнатні двері офі..

338.00 грн Без ПДВ: 338.00 грн

Циліндр дверний blaugelb PDZ GF 40|40 VS (3 ключа)

Подвійний циліндр blaugelb PDZ GF 40|40 з можливістю двостороннього відмикання має 6 пінів та в..

412.00 грн Без ПДВ: 412.00 грн

Циліндр дверний blaugelb PDZ GF 40|50 VS (3 ключа)

Подвійний циліндр blaugelb PDZ GF 40|50 з можливістю двостороннього відмикання має 6 пінів та в..

446.00 грн Без ПДВ: 446.00 грн

Циліндр дверний blaugelb PDZ GF 45|50 VS (3 ключа)

Подвійний циліндр blaugelb PDZ GF 45|50 з можливістю двостороннього відмикання має 6 пінів та в..

466.00 грн Без ПДВ: 466.00 грн

Циліндр дверний blaugelb PKZ 40|K40 VS (3 ключа)

Дверний циліндр blaugelb PKZ 40|K40 VS має 6 пінів та парацентричний профіль ключа для односторонньо..

553.00 грн Без ПДВ: 553.00 грн

Циліндр дверний Medos 40B*55 з воротком

Циліндр дверний Medos з воротком рекомендується встановлювати у міжкімнатні двері офісів, готелів, к..

479.00 грн Без ПДВ: 479.00 грн

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Дверні циліндри: особливості вибору

Для безпеки господарів та майна на вхідних дверях у квартирі, приватному, заміському будинку, офісі обов'язково ставлять запірний механізм. Його основним елементом є циліндр. Личинки дверних замків, як їх ще називають, забезпечують тип секрету. У сучасному виконанні відрізняються високою якістю та надійністю, захищеністю від будь-яких способів злому та розтину.

Дверні циліндри працюють за простим принципом. Деталь сканує механічне кодування у вигляді профілів та вирізає ключ. Потрапити до будинку, квартири, офісу можна тільки за наявності останнього. Оскільки зловмисники вдаються до різних хитрощів, щоб зламати механізм, він повинен мати кілька рівнів захисту. Найкраще – відразу від зламування, висмикування, свердління.

Як правильно вибрати

Перед покупкою звертають увагу на надійність личинки. Дверний циліндр, ціна якого залежить від типу та інших особливостей, має спеціальний механізм із піном. Кількість, форма, розташування останнього впливають на ступінь захищеності. Піни бувають плаваючими або пружними, їх роблять із магнітної сировини або сталі. Розміщення під кутом, вертикальне, горизонтальне.

Залежно від стійкості до злому елементи ділять на два типи: прості та комбіновані. Потрібно знати, чим вони відрізняються, перш ніж купити дверний циліндр. Прості мають невисокий рівень секретності, їх легко відкрити стандартним ключем англійського типу. Раніше такі моделі робили без додаткового захисту. Наразі передбачають спеціальні стрижні проти висвердлювання, ставлять алмазні головки.

Комбіновані циліндри для дверних замків продаються з оригінальними ключами. У них є секретні частини у вигляді лунок – цих виїмок рівно стільки ж, скільки й пінів. Випускаються моделі з підсилювальними стрижнями, міцними металевими пластинами. Добре захищені вироби, всередині яких піни розташовані в кілька рядів. Надійними вважаються моделі з боковою перфорацією.

На що ще звернути увагу

Є й інші критерії, важливі під час вибору личинки. Має значення її довжина. Відповідний параметр залежить від встановленого замка та товщини полотна. Дверні циліндри бувають рівносторонніми або зі зміщенням. Серцевину роблять із поворотною ручкою або замковими свердловинами з обох боків. Елементи відрізняються також за рівнем безпеки:

  • перший. Передбачений стандартний захист від висвердлювання. Такі моделі вибирають для складів, сараїв, садових хвірток;

  • другий. До типового додається ще захист від вилучення, який можна налаштувати. Призначення ширше (наприклад, гаражні, вхідні ворота);

  • третій. Відрізняється підвищеною захищеністю від витягування та висвердлювання;

  • найвищий. Відкрити таку личинку складно, здебільшого неможливо.

Перед тим як купити дверний циліндр, важливо переконатися в його надійності та стійкості до зношування. Якісні механізми пропонує інтернет-магазин Meesenburg. У нашому каталозі є моделі з високим ступенем захисту на п'ять пінів.