Бури

Бур для бетону BOSCH SDS-PLUS-5 6,5x400x465 мм, 2608587830

Бури BOSCH SDS-PLUS-5 з двома різальними кромками виконані з твердого сплаву за фірмовим запатентова..

1108.00 грн Без ПДВ: 1108.00 грн

Бур для бетону BOSCH SDS-PLUS-7X 6,5x400x465 мм, 2608900082

Бури BOSCH SDS-PLUS-7X для свердління отворів в особливо твердих матеріалах: армований бетон, тверді..

1799.00 грн Без ПДВ: 1799.00 грн

Бур STROXX SDS-PLUS 6,5 x 260

Бури STROXX SDS по бетону виготовлені з високоякісної термообробленої сталі. Підходять для всіх перф..

429.00 грн Без ПДВ: 429.00 грн

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Якщо ви керуєте будівельно-монтажною організацією, подбайте про те, щоб інструмент майстрів був у повній готовності до роботи. Наприклад, необхідно купити бури для перфораторів для виконання завдань будь-якого характеру, навіть пов'язаних із пробиванням отворів на складних поверхнях. Наша компанія готова надати цю можливість для вашого підприємства. Якщо потрібен бур для перфораторів по бетону, у нас є що запропонувати.

Величезний вибір за помірними цінами

У нашому інтернет-магазині ви можете купити будівельні бури, що відповідають всім стандартам якості. Комплектуючі нам постачає торговельна марка BOSCH – один зі світових лідерів із виробництва техніки, або STROXX, яку ми представляємо в Україні на правах дистриб'ютора. Вироби призначені для обробки таких матеріалів, як-от:

  • цегла;

  • бетон;

  • залізобетон.

Бур будівельний, який ми пропонуємо купити, витримує інтенсивне навантаження. У його виробництві використовується спеціальна сталь, яка пройшла термообробку, що підвищує її характеристики міцності. На більшості моделей для забезпечення плавності ходу та правильної геометрії отворів виготовлено 4 різальні окрайки. 4-спіральна конструкція передбачає своєчасне відведення пилу. Останній потрапляє в спіраль, тому не перешкоджає процесу свердління. Отже, бур для перфоратора, який можна купити у нас, забезпечить ідеальний результат роботи.

Довіряйте найкращим виробникам

Наша компанія з'явилася на ринку України у 2015 р. Торговельна марка Meesenburg, яку ми представляємо в Україні, має історію, що триває з 1758 р. Саме тоді в містечку Фленсбурзі (Німеччина) зародився сімейний бізнес.

Підприємство не лише «дожило» до наших днів. Нині компанія має у своєму розпорядженні понад 50 офісів по всьому світу та постачає продукцію в більш ніж 30 країн світу. Серед них також Україна. Вся ця історія – додатковий привід купити бур по армованому бетону або цеглі. Зробивши це, ви не лише забезпечите своє підприємство необхідними компонентами, а й «доторкнетесь» до славної історії успішного бізнесу.

Ми співпрацюємо з компаніями, зайнятими монтажем вікон та дверей, а також із будівельно-монтажними організаціями. У нас є що запропонувати для всіх, хто працює в цій сфері та зацікавлений у якісному інструменті. У Meesenburg можна купити не тільки бури для перфоратора за прийнятною ціною. Наш фірмовий каталог містить понад 250 тис. позицій різних товарів. На все дається гарантія якості.

Доставка здійснюється по всій Україні. Її умови та зручний для вас формат оплати обговорюйте з менеджерами. У нас регулярно проводяться акції. Слідкуйте за нашими оновленнями, беріть участь у них, і тоді ви зможете купити якісні бури для перфоратора для бетону за ціною, нижчою за середньоринкову. Те саме можна сказати й про іншу продукцію з нашого каталогу.