Торцові ключі

Набір комбінованих ключів STROXX, 9 шт

Набір STROXX з 9 гайкових ключів оцінять майстри, що часто використовують ручний інструмент для монт..

2113.00 грн Без ПДВ: 2113.00 грн

Набір комбінованих ключів STROXX, 9 шт

Набір STROXX з 9 гайкових ключів оцінять майстри, що часто використовують ручний інструмент для монт..

2526.00 грн Без ПДВ: 2526.00 грн

Набір торцевих ключів STROXX 1/2", 20 шт

Набір торцевих ключів STROXX оцінять майстри, що часто використовують ручний інструмент для монтажу...

3671.00 грн Без ПДВ: 3671.00 грн

Набір торцевих ключів STROXX 1/4", 25 шт

Набір торцевих ключів STROXX оцінять майстри, які часто використовують ручний інструмент для монтажу..

1990.00 грн Без ПДВ: 1990.00 грн

Набір торцевих ключів STROXX 1/4", 30 шт

Набір торцевих ключів STROXX оцінять майстри, які часто використовують ручний інструмент для монтажу..

2095.00 грн Без ПДВ: 2095.00 грн

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Гайкові торцеві ключі являють собою універсальні слюсарні інструменти. Вони знайшли широке застосування під час виконання таких робіт, як складання або демонтаж різних металевих та деяких інших конструкцій, скріплення елементів яких виконується за допомогою гайок та болтів.

Ключі гайкові торцеві використовуються з метою закручування або відкручування металовиробів, що розташовуються у важкодоступних місцях, наприклад, у пазах або інших заглибленнях. При цьому вони мають попит не тільки в побуті, а й у будівництві, а також виробничій сфері. Наприклад, набір торцевих ключів з тріскачкою є на кожному СТО і навіть в арсеналі будь-якого автолюбителя. Без них не обійтись, якщо необхідно замінити свічки запалювання або виконати демонтаж коліс.

Експлуатаційні переваги

Сьогодні практично кожний набір торцевих ключів складається не тільки з цілісних інструментів, але й додаткових головок, що суттєво розширює можливості застосування цих слюсарних пристроїв. За рахунок цього можна застосовувати одну універсальну рукоятку, приєднуючи до неї за необхідності ту чи іншу насадку.

Також серед переваг виробів варто зазначити:

  • зручність у використанні;

  • можливість роботи у важкодоступних місцях;

  • високий рівень безпеки користувача.

Крім того, використання одного компактного комплекту торцевих інструментів дозволяє відмовитися від експлуатації великої кількості традиційних накидних ключів. Останні мають деякі істотні недоліки. Наприклад, з їх допомогою практично неможливо відкрутити застарілі або злизані болти та гайки. Торцеві моделі виробів із цим завданням справляються набагато ефективніше.

Наявні види продукції

Даний слюсарний інструмент пропонується виробниками у різних варіантах конфігурації. Він може мати різну форму, від чого залежить доцільність його використання при виконанні тих чи інших робіт:

  • Г-подібні моделі (з парою головок). Дають можливість відкручувати та затягувати болти з незначним застосуванням сили;

  • Т-подібні. Мають одну виїмку та відрізняються універсальністю;

  • хрестові. Найпопулярніші модифікації інструменту, оскільки оснащуються змінними насадками;

  • з тріскачкою (її також називають храповим механізмом). Забезпечують можливість роботи з металовиробами, що розташовуються під незначним кутом;

  • із шестигранниками. Істотно полегшують процес затягування або відкручування болтів, що знаходяться в складному профілі.

Крім того, різні модифікації даних виробів відрізняються за кількістю спеціальних зубців, можуть мати ручку різної довжини, певну кількість змінних головок і т. д. В цілому ринок пропонує широкий вибір наборів торцевих ключів із шарніром, тріскачками та іншими додатковими елементами, що дозволяє зробити оптимальний вибір залежно від наявних завдань.

Де замовити торцеві ключі

Інтернет-магазин Meesenburg пропонує широкий вибір якісних та довговічних комплектів торцевих ключів ТМ STROXX, замовити які можна з доставкою не тільки у Києві, але й у будь-якому іншому місті України. Вся продукція, що є в каталозі, виготовлена ​​з міцних марок інструментальної сталі, а її конструкція детально опрацьована для максимально комфортного і безпечного використання.

У разі потреби досвідчені консультанти дадуть відповідь на всі наявні питання, що дасть можливість купити набір торцевих ключів, який повністю відповідатиме потребам.