Дверні замки

Відповідна планка ARX L центральна

Центральна відповідна планка ARX для системи дверних замків з ручним приводом ARX HL (HANDLE OPERATE..

199.00 грн Без ПДВ: 199.00 грн

Відповідна планка ARX R центральна

Центральна відповідна планка ARX для системи дверних замків з ручним приводом ARX HL (HANDLE OPERATE..

199.00 грн Без ПДВ: 199.00 грн

Відповідна планка ARX під цапфу під фурнітурний паз

Відповідна планка під цапфу під фурнітурний паз для системи дверних замків з ручним приводом ARX HL ..

17.00 грн Без ПДВ: 17.00 грн

Відповідна планка ARX цапфи Aluplast 2/3/4/5/6000, RE

Відповідна планка під цапфу для системи дверних замків з ручним приводом ARX HL 4R (HANDLE OPERATED)..

10.00 грн Без ПДВ: 10.00 грн

Відповідна планка ARX цапфи Veka

Відповідна планка під цапфу для системи дверних замків з ручним приводом ARX HL 4R (HANDLE OPERATED)..

10.00 грн Без ПДВ: 10.00 грн

Вставка ARX для центральної відповідної планки Aluplast

Вставка для центральної відповідної планки в систему дверних замків з ручним приводом ARX HL (HANDLE..

15.00 грн Без ПДВ: 15.00 грн

Вставка ARX для центральної відповідної планки Rehau

Вставка для центральної відповідної планки для системи дверних замків з ручним приводом ARX HL (HAND..

15.00 грн Без ПДВ: 15.00 грн

Замок ARX без подовження HL 35/92/8 1810/2x16 4R

Система дверних замків із ручним приводом ARX HL (HANDLE OPERATED) для ПВХ одностулкових та французь..

1042.00 грн Без ПДВ: 1042.00 грн

Показано з 1 по 8 із 61 (8 сторінок)

Дверні замки: застосування, різновиди

При встановленні вхідних дверей потрібно обов'язково подбати про безпеку квартири чи будинку. Це один з основних елементів захисту господарів та їхнього майна від зловмисників. Для фіксації та замикання полотна в отворі встановлюють дверні замки. Такі механізми виконують важливу функцію блокування доступу до приміщень стороннім особам. Їх монтують також на міжкімнатні двері.

Дверний замок є компактним, але складно влаштованим, довговічним механізмом. Випускаються вироби в широкому асортименті. Відрізняються за особливостями конструкції, способами монтажу, типами запірного пристрою. В інтернет-магазині Meesenburg продаються моделі найвищої якості. Будь-яка з них забезпечує безпеку квартири, будинку, офісу.

Види замків за способом встановлення

Наявних моделей дуже багато, тому перед покупкою варто розібратися з характеристиками та особливостями кожної. За технологією монтажу дверні замки бувають навісними, накладними, врізними. Перші являють собою компактні вироби з дужкою. Продаються за доступною ціною. Їх зазвичай застосовують для складів, виробничих приміщень, сараїв. Це добрий варіант також для гаража або входу в підсобку.

Для житлових приміщень краще придбати замок дверний врізний. Його купують найчастіше. Такі моделі прості в установці, підходять для вхідних та міжкімнатних конструкцій. На практиці підтверджено високу стійкість цих пристроїв до зламування та розтину. Купити замок дверний врізний необхідно, щоб максимально убезпечити себе та своє майно від зловмисників. Вартість механізму залежить від його типу, призначення, виробника.

Накладні моделі простіші та зручніші в установці, ніж врізні. Їх кріплять зі внутрішньої сторони полотна. Це не займає багато часу, не псує саму конструкцію. Цілісність дверей не порушується. Іноді такі замки купують та встановлюють, щоб посилити захист вхідної конструкції. Вони дуже добре поєднуються з врізними пристроями, відмінно доповнюючи один одного. Це оптимальний варіант для хвіртки приватного будинку чи дачі.

Різновиди замків за типом запірного механізму

Від цього параметра залежить надійність і міцність виробу. Для кожного, хто купує дверні замки, ціни не повинні мати такого великого значення. Саме тип запірного механізму впливає на можливість застосування та довговічність всього полотна. До найпоширеніших належать:

  • ригельні, або рейкові. Влаштовані дуже просто, але дуже надійні. Продаються за доступною ціною. Зазвичай є накладними. У виробі є два ригелі, які просуваються за допомогою вдавлювання у свердловину пластини-ключа;

  • комбіновані. У них в одному корпусі є одразу два секретні механізми.

Купити дверний замок в Україні зручно на сайті Meesenburg. У нашому каталозі представлені не тільки замки, але й планки, засувки, кутові передачі. Можна вибрати моделі для вхідних та міжкімнатних дверей квартири, будинку, офісу.