Плоскогубці

Набір плоскогубців STROXX, 3 шт.

Набір інструментів STROXX для професійного або побутового використання: плоскогубці, бокорізи та кут..

1326.00 грн Без ПДВ: 1326.00 грн

Набір плоскогубців для водяних насосів STROXX, 3 шт.

Набір плоскогубців для водяних насосів STROXX для професійного чи побутового використання. Для робот..

1254.00 грн Без ПДВ: 1254.00 грн

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Плоскогубці повинні бути в кожному будинку. З їхньою допомогою виконується домашній ремонт електричних та господарських систем, водночас вони незамінні у виробничій сфері. Купити плоскогубці рекомендується як побутовим користувачам, так і професіоналам. Однак до вибору інструменту необхідно підійти усвідомлено, тому що тільки тоді він буде ефективним.

Наша підтримка для справжніх майстрів

Найпрактичніше рішення – купити набір плоскогубців, і ми готові допомогти в його реалізації. Наша команда чудово розуміється на інструменті, і ми, відштовхуючись від цих знань, формуємо асортимент. Наприклад, у нас ви можете купити набір, у якому запропоновані плоскогубці різних типів:

  • звичайні;

  • кутові;

  • бічні.

Також у нас є моделі, спеціально призначені для ремонту водяного насоса. Їхня особливість у тому, що вони можуть коригуватися за різними розмірами. Така особливість робить плоскогубці цього типу надзвичайно практичними. Коригування здійснюється завдяки спеціальному розсувному з'єднанню. У результаті одні плоскогубці замінюють декілька.

Губки зубчастого типу забезпечують надійну фіксацію інструмента на деталі. Плоскогубці невипадково виготовлені з хромованадієвої сталі. Завдяки цьому для матеріалу досягаються такі показники, як-от:

  • висока міцність та надійність;

  • стійкість до механічних впливів та навантажень;

  • стійкість до впливів довкілля, таким як підвищена вологість.

Все це разом забезпечує інструменту тривалий період експлуатації. Загалом плоскогубці використовуються для силового захоплення та утримування дрібних деталей. Така операція потрібна в будь-яких ремонтних та монтажних роботах. Часто в нас з'являються в продажу набори плоскогубців та кусачок. Останні потрібні для розрізання дротів, кабелів, а також для невеликих розрізів на металі та пластику.

Технічний нюанс: зверніть увагу

Дуже поширена помилка людей: плутати плоскогубці та пасатижі. У цьому немає нічого дивного, бо вони схожі. Але, попри те, що візуально відрізнити їх непросто, йдеться про різні інструменти.

Річ у тому, що плоскогубці, як прямо вказує назва, мають плоскі губки (кінці). Саме в цьому моменті простежується ключова їхня відмінність від пасатижів. Губки останніх мають напівкруглі заглиблення. Використовуючи їх, простіше робити обхват стрижнів, якщо цього вимагають ремонтно-монтажні роботи.

Відомості для покупців

Наш асортимент постійно оновлюється, і ми рекомендуємо стежити за цим. Адже у нас ви можете купити набори плоскогубців та кусачок найвищої якості. У каталозі ви знайдете продукцію найкращих торговельних марок. До наших пріоритетних напрямів входять вироби бренду STROXX. Ця торговельна марка розроблена під патронатом компанії Meesenburg – одного з найбільших світових виробників:

  • продукції для віконних та дверних систем;

  • товарів для будівництва;

  • ручного інструмента та комплектуючих до нього.

Історія бренду продовжується з 1758 року. Саме тоді в Німеччині (місто Фленсбург) була заснована сімейна компанія Meesenburg. Нині її товари відомі в понад 30 країнах світу, у тому числі в Україні.

Купити плоскогубці, вигнуті чи універсальні, від передового бренду за доступною ціною можна. Саме наш інтернет-магазин є офіційним представником компанії Meesenburg та її продукції в Україні. На всі розсувні плоскогубці, кусачки, інші інструменти та комплектуючі надаємо гарантію. Допомагаємо у виборі товару, забезпечуємо доставку по всій Україні, умови якої обговоріть заздалегідь із нашими менеджерами.